Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SZYBKIE PRZEKAZY BANKOWE

DLA FIRM

Jak działa zPay?

Wypełniasz na naszej stronie zlecenie przelewu - pokaż, podając nam numer rachunku bankowego Odbiorcy lub jego numer telefonu komórkowego (sms money) czy też adres e-mail (e-mail money).

Wykonujesz przelew ze swojego rachunku bankowego na nasz rachunek bankowy, prowadzony w tym samym banku, na kwotę zdefiniowaną przez Ciebie w kroku poprzednim. Dzięki temu, że przelew, który do nas wysłałeś wykonywany jest na rachunek w tym samym banku co Twoje konto, bank zaksięguje przelew na naszym rachunku już po kilku chwilach a nie, jak ma to miejsce w przelewie tradycyjnym, po kilku lub kilkunastu godzinach.

Po otrzymaniu od Ciebie przelewu, o którym mowa w kroku poprzednim, wykonujemy przelew do wskazanego przez Ciebie w zleceniu przelewu Odbiorcy. Przelew wykonamy z rachunku prowadzonego w tym samym banku co rachunek Odbiorcy, aby środki były u niego zaksięgowane w kilka chwil od nadania przez nas przelewu.

Szybko

Zastosowanie przelewów wewnątrz bankowych sprawia, że pieniądze są księgowane już w kilka minut po ich nadaniu.

Bezpiecznie

Dane wymieniane są w transmisji szyfrowanej (https) a system zPay monitoruje dane jakie wprowadzasz w zleceniu przelewu.

Tanio

Prowizja pobierana przez zPay jest w tej chwili prowizją najniższą na rynku, niezależnie od banku Odbiorcy.