Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SZYBKIE PRZEKAZY BANKOWE

DLA FIRM

O nas

zPay to rozwiązanie, dzięki któremu niezależnie od czasu realizacji przelewów międzybankowych, Twój przekaz pieniężny może znaleźć się na wskazanym rachunku Odbiorcy nawet w kilkanaście minut.

Operator systemu zPay w realizacji zleconych przekazów wykorzystuje posiadane rachunki bankowe w większości banków w kraju.
Dzięki temu, Użytkownik serwisu zPay zlecający przekazanie swoich środków nie musi czekać na sesje ELIXIR a jego przekazy realizowane są w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem przelewów wewnątrzbankowych.

zPay charakteryzują głównie:
• dostępność przez 24 godziny / 7 dni w tygodniu,
• czas realizacji przekazu środków od kilkunastu minut,
• łatwy i przejrzysty system obsługi,
• niskie koszty obsługi,
• przekaz bez podania numeru rachunku Odbiorcy (przelew sms/email),

Bezpieczeństwo
Środki przekazywane w ramach serwisu zPay.pl są w 100% zabezpieczone.
Zgodnie z Ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (Dz. U. Nr 199, poz. 1175 i Nr 291, poz. 1707) Operator Serwisu zPay.pl - Zpay Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jest zarejestrowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, Biurem Usług Płatniczych (nr w rejestrze KNF: BP1459/2014).
Zgodnie z w/w Ustawą, środki przekazywane Zpay Sp. z o.o w celu wykonania usługi przekazu pieniężnego, są gwarantowane w całości, przez obowiązkowe ubezpieczenie dla Biur Płatniczych, na podstawie polisy TUW Compensa SA.