Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SZYBKIE PRZELEWY BANKOWE ONLINE

NAJNIŻSZA PROWIZJA DOSTĘPNA NA RYNKU

Pomoc - przelewy zPay

Przelew quick money (na rachunek bankowy)

1. Czy muszę rejestrować się w serwisie zPay aby zlecić wykonanie przelewu na rachunek bankowy Odbiorcy?
Nie. Możesz zlecić przelew bez rejestrowania się w serwisie zpay.
Wystarczy wypełnić formularz zlecenia płatności i następnie postepować wg poleceń systemu.
Pamiętaj jednak, że rejestracja w serwisie zPay i wykonywanie przelewów jako zarejestrowany Użytkownik, daje szereg korzyści, w tym tańsze przelewy. Sprawdź szczegóły tutaj

2. Jak wygląda procedura zlecenia przelewu na rachunek bankowy?
Krok 1: wypełnienie formularza zlecenia płatności
Krok 2: wybranie banku z którego dokonasz przelewu na rachunek serwisu zPay.
Krok 3: wykonanie przelewu zgodnie z danymi podanymi przez system. Pamiętaj, że bardzo ważne jest aby podać poprawny kod, który system wygenerował jako tytuł płatności.
Jeśli wykonujesz przelew jako zarejestrowany Użytkownik serwisu, prowizja za przelew zostanie potrącona z Twoich punktów. W przeciwnym wypadku, kwota prowizji zostanie doliczona do kwoty przelewu jaki musisz wykonać na nasz rachunek.
W tym miejscu Twoja część pracy przy wykonaniu przelewu dobiegła końca. Po otrzymaniu Twojej wpłaty, serwis zPay przekaże środki na rachunek bankowy Odbiorcy, zgodnie z danymi podanymi przez Ciebie w formularzu zlecenia przelewu.

3. Jak szybko Odbiorca otrzyma moje pieniądze?
W zależności od dnia i godziny, w której wpłyną do nas środki z Twojego banku, cała procedura, od wypełnienia formularza do otrzymania przez Odbiorcę przelewu, może trwać nawet kilka minut. Należy jednak pamiętać, że wysłanie przelewu w dniu wolnym od pracy, czy też poza godzinami pracy banków, wydłuża proces przekazania pieniędzy do Odbiorcy.
Orientacyjne godziny księgować znajdziesz tutaj


Przelew sms money (na telefon komórkowy)

1. Co to jest przelew sms money?
Przelew sms money umożliwia wysłanie przelewu do Odbiorcy nawet, gdy nie znasz jego numeru rachunku bankowego. Wystarczy, że znasz jego numer telefonu komórkowego (lub w przypadku e-mail money, adres e-mail).

2. Jak nadaje się przelew sms money?
W analogiczny sposób jak przelew quick money, z tą różnicą, że zamiast podawać nam numer rachunku bankowego Odbiorcy, podajesz nam (dwukrotnie,w celu wyeliminowania pomyłki), numer telefonu komórkowego Odbiorcy.
3. Hasło - co to jest? W celu zapewnienia bezpieczeństwa i gwarancji, że wysłane przez Ciebie pieniądze w ramach usługi sms money trafią do właściwego Odbiorcy, przy zlecaniu przelewu, poproszony zostaniesz o ustalenie 8 znakowego hasła, które następnie musisz przekazać Odbiorcy.

Jeśli Odbiorca nie jest zarejestrowany w serwisie zPay i nie dokonał weryfikacji telefonu komórkowego oraz numeru rachunku bankowego, aby otrzymać wysłany przez Ciebie przelew, będzie musiał podać ustalone przez Ciebie hasło.

4. Weryfikacja - po co?
W celu uproszczenia i zautomatyzowania obsługi przelewów sms money i e-mail money, serwis Zpay umożliwia zarejestrowanym Użytkownikom dokonanie weryfikacji telefonu komórkowego i numeru rachunku bankowego. Dzięki tym dwóm weryfikacjom, przelew sms money wysłany przez Nadawcę, trafia od razu na zweryfikowany rachunek bankowy Odbiorcy, bez konieczności podawania hasła czy jakiejkolwiek innej ingerencji ze strony Odbiorcy.


Przelew e-mail money (na adres e-mail)

1. Co to jest przelew e-mail money?
Przelew e-mail money umożliwia wysłanie przelewu do Odbiorcy nawet, gdy nie znasz jego numeru rachunku bankowego. Wystarczy, że znasz jego adres e-mail (lub w przypadku sms money, numer telefonu komórkowego).

2. Jak nadaje się przelew e-mail money?
W analogiczny sposób jak przelew quick money czy sms money, z tą różnicą, że zamiast podawać nam numer rachunku bankowego lub numer telefonu komórkowego Odbiorcy, podajesz nam (dwukrotnie,w celu wyeliminowania pomyłki), adres e-mail Odbiorcy.

3. Hasło - co to jest? W celu zapewnienia bezpieczeństwa i gwarancji, że wysłane przez Ciebie pieniądze w ramach usługi e-mail money trafią do właściwego Odbiorcy, przy zlecaniu przelewu, poproszony zostaniesz o ustalenie 8 znakowego hasła, które następnie musisz przekazać Odbiorcy.

Jeśli Odbiorca nie jest zarejestrowany w serwisie zPay i nie dokonał weryfikacji telefonu komórkowego oraz numeru rachunku bankowego, aby otrzymać wysłany przez Ciebie przelew, będzie musiał podać ustalone przez Ciebie hasło.